Бізнесмен Галантерник переховується від НАБУ у Відні
Про це редакція 368.media дізналася з повідомлення міжнародного детективного бюро Absolution.
Фальшивий авторитет. Історія «сірого кардинала» Одеси Галантерника
Чоловіка розшукують з кінця 2021 року за підозрою у керуванні злочинною організацією, привласненні та відмиванні коштів, а також зловживаннях. Це призвело до збитків Одеської громади на 689 млн гривень.
Галантернік має громадянство Ізраїлю. Його адвокат після оголошення підозрюваного у розшук опублікувала листа, де стверджувалося, що бізнесмен мешкає у місті Хайфа на вулиці Тигдар 15/6. При цьому він часто буває у британському Лондоні, де знаходиться його дружина та син. Мова йде про будівлю на 13 Bryanston square.
Але реально Галантернік наразі живе у Відні. Саме тут він проводить свої ділові зустрічі. Мова йде про готель Park Hyatt Vienna в районі Золотий квартал у центрі міста.
До послуг гостей розкішний оздоровчий центр із критим плавальним басейном, цілодобова стійка реєстрації та ресторан з обслуговуванням по меню. У старовинному барі-ресторані The Bank пропонують традиційні страви в стилі брассері та сучасні напої. У сигарному лаунжі Living Room пропонується великий асортимент віскі. У кафе Café Am Hof подають традиційну віденську каву, а в лаунжі – післяобідній чай.
Ніч у самому «звичайному» номері буде коштувати вам близька 35 тис. гривень.
За даними розслідувачів, у готель Галантернік приїздить, щоб проводить тільки ділові зустрічі. В нього також є власне майно на території Відня. Сам тут він буде святкувати свій черговий день народження, котрий відбудеться 19 грудня. Йому виповниться 54 роки.
Редакція 368.media разом з OSINT-розслідувачами та International Consortium of Investigative Journalists продовжить інформувати вас щодо подальшої долі Галантерніка та його розшуком з боку НАБУ.
Нагадаємо, НАБУ і САП запідозрили 16 осіб у створенні злочинної організації та зловживаннях в Одесі на 689 млн гривень. Про підозру також повідомили: міському голові Одеси Геннадію Труханову; голові постійної комісії з питань комунальної власності міської ради Василю Шкрябаю; керівниці юридичного департаменту Інні Поповській; директору департаменту комунальної власності Олексію Спектору та його заступнику Володимиру Радіонову; виконувачу обов’язків заступника мера Олегу Бриндаку та ще трьом особам, які опікувалися функціями фінансового контролю, юридичного супроводу та координації дій між учасників злочинної організації.
Також підозру вручили ще шістьом особам (співучасникам), зокрема, заступнику Труханова; колишньому керівнику одного з комунальних підприємств; експрокурору Одеської області Олегу Жученку; власникам компанії-забудовниці «Будова» та її топ-менеджерам. Їхні дії кваліфікують за ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч.4 ст. 368, ч. 3 ст. 369 КК.
За даними НАБУ, вказані особи заволоділи шістьма земельними ділянками в Одесі за адресами: Гагарінське плато, 4 (житловий комплекс Sea View); Варненська, 27 з літерами А, В і Г (ЖК «Скай Сіті»); Жаботинського 54А (ЖК «Альтаїр-3») та Академічна, 30 (апарт-комплекс «Морська резиденція»). Всі вказані будинки збудувала компанія «Будова», яку пов’язують з Галантерником. Окремо фігурантів підозрюють у заволодінні понад 131 млн грн на закупівлі земельної ділянки колишнього аеродрому «Застава» за завищеною вартістю.
Окупанти з "Торнадо" обстріляли будинки у Шевченковому в Харківській області: є постраждалі
Читайте більше новин по темі:
Распечатать