Корупція (253)

Страницы (474): « -10 250 251 252 253 254 255 256 +10 »
2328
На Тернопільщині ексслужбовець військкомату затриманий на хабарі
На Тернопільщині затримали ексслужбовця районного територіального центру комплектування.
2323
У Бучі посадовців міськради перевіряють через розкрадання коштів при відновленні міста
Посадовців Бучанської міської ради Київської області перевіряють через розкрадання коштів при відновленні міста після російського вторгнення.
2314
НАЗК проситиме Зеленського накласти вето на закон про відповідальність за несвоєчасне подання декларацій
Національне агентство з питань запобігання корупції звернеться до Президента України Володимира Зеленського з проханням накласти вето на ухвалений народними депутатами закон №9587-Д.
2315
В Україні запрацював портал викривачів
НАЗК оголосило про початок роботи порталу повідомлень викривачів, на якому громадяни можуть повідомляти про факти корупції, які їм вдалося зафіксувати.
2299
Очільник Північного міжрегіонального управління лісового господарства користувався службовим авто у власних цілях
НАЗК склало та направило до Деснянського районного суду Чернігова два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно начальника Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергія Аніщенка, а також його першого заступника Вадима Фесюна.
2302
У Харкові за корупцію затримали шістьох співробітників міграційної служби
У Харкові повідомлено про підозру керівниці Київського відділу ДМС та п’ятьом її підлеглим. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
2332
В Одесі на хабарі затримали податківця
Співробітника Південного міжрегіонального управління ДПС в Одесі затримали на хабарі у п’ять тисяч гривень.
2340
На Хмельниччині лікар вимагав у засудженного 20 тисяч гривень
У Шепетівці Хмельницької області затримали завідувача одного з відділень лікарні, яка обслуговує засуджених.
2266
Скандальні закупівлі Нацбанку: ціни злетіли, а гроші отримали ті, кого підозрюють у змові та хабарі
Національний банк сплачує десятки мільйонів гривень компаніям, які підозрюють у хабарництві, порушенні правил проведення тендерів та великих відкатах банкам. Після скандальних закупівель у Бріг Рітейл OBOZREVATEL вивчив тендери НБУ за останній рік.
2319
НАБУ провело нові обшуки у справі ексміністра економіки Любченка
Антикорупційні органи правопорядку провели низку слідчих дій у справі двох колишніх керівників Державної податкової служби.
2343
В Одесі на хабарі затримали посадовця митниці
Заступнику начальника одного з управлінь Одеської митниці повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК). Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
2305
Першого заступника директора Харківського авіазаводу підозрюють у корупції
Першому заступнику генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства ДК «Укроборонпром» у розтраті майна в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК). Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
2315
СБУ проводить десятки обшуків у кількох областях через зловживання на відновленні енергетики
Правоохоронці проводять понад 20 обшуків у кількох областях через зловживання на відновленні енергетичної інфраструктури України.
2270
Правоохоронці викрили посадовців столичної ВЛК та військкомату, які переправляли ухилянтів за кордон
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора трьом особам – посадовцям діагностичного медцентру та військкомату, а також посереднику повідомлено про підозру.
2329
“Київавтодор” майже за 970 млн гривень замовив ремонт 2,7 кілометрів Київського півкільця
КК “Київавтодор” за 969,72 млн гривень замовила проведення капремонту частини Київського півкільця від Жулянського шляхопроводу до повороту у Вишневе, протяжність якої за найгрубішими підрахунками становить близько 2,7 кілометрів. Підряд без конкуренції дістався одному з фаворитів корпорації – ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл” турецьких бізнесменів, яке паралельно за 1,37 млрд гривень ремонтує ще одну ділянку цієї дороги. Умови нового тендеру були прописані так, що інші його учасники “відпали” самі по собі: позмагатися за підряд могли лише ті компанії, минулорічний дохід яких становив не менше 1 млрд гривень. Такий критерій, тим більше в умовах війни, потенційні конкуренти закупівлі назвали штучним бар’єром. Однак у Держаудитслужбі не побачили у цьому порушень, хоча по суті ця вимога звела кількість учасників тендеру до одного.
Страницы (474): « -10 250 251 252 253 254 255 256 +10 »