Поки без аварійних. Відключення світла завтра будуть по всій Україні

Завтра, 19 листопада, у всіх регіонах України застосовуватимуться планові відключення. Час відключень - з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00.
Про це повідомляє Telegram-канал НЕК "Укренерго".
"Укренерго" підкреслило, що додаткові аварійні відключення не плануються. При цьому компанія зауважила, що вона не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста. Її функції - надати обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання.
"Обмеження споживання - це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України. Цього тижня це вже була шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово і без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям", - йдеться у повідомленні компанії.
Зауважимо, що графіки планових відключень складають і застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням.
Читайте більше новин по темі:
2022-07-01 •
Правосуддя
2022-07-15 •
Правосуддя
2022-09-05 •
Правосуддя
2022-09-23 •
Правосуддя
2022-11-19 •
Правосуддя
Распечатать