Стало відомо, коли у звільнений Херсон почнуть доставляти пенсії

Пенсії у Херсоні почнуть виплачувати вже наступного тижня. Виплати будуть проводитись у мобільних пунктах та у стаціонарному відділенні Укрпошти у Херсоні.
Про це повідомляє прес-служба Мінреінтеграції.
Мобільні відділення компанії почнуть розвозити пенсії відразу після отримання дозволу від військових через ситуацію безпеки. Також у Херсоні планується поновити роботу стаціонарного відділення.
Загалом у Херсонській області зараз працюють відділення Укрпошти різних форматів у 79 населених пунктах. Зокрема, нещодавно свої двері для клієнтів знову відчинило стаціонарне відділення у смт Велика Олександрівка Бериславського району.
Жителі деокупованих територій, яким нараховувалися виплати на картку, зможуть отримати гроші готівкою на руки. Для цього їм необхідно подати до будь-якого органу місцевого самоврядування заяву про нарахування пенсії готівкою.
Читайте більше новин по темі:
2022-07-12 •
Правосуддя
2022-08-11 •
Правосуддя
2022-09-26 •
Правосуддя
2022-11-01 •
Правосуддя
Распечатать