На Донбасі бойовики досі тримають у полоні членів місії ОБСЄ, - глава СММ

Виконуюча обов’язки голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Антьє Граве в понеділок засудила переслідування місцевих членів місії, зокрема позбавлених волі на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Граве.
Вони виконували свої обов’язки на найвищому рівні професіоналізму, відданості та неупередженості надаючи об’єктивну інформацію, вкрай важливу для безпеки та гуманітарної ситуації в Україні, зазначила виконуюча обов’язки голови СММ ОБСЄ.
"Я рішуче засуджую необґрунтовані заяви і сфабриковані звинувачення проти наших місцевих членів місії, а також вимагаю негайного звільнення наших співробітників, позбавлених волі в непідконтрольних уряду районах, в Донецьку і Луганську", – сказала вона.
Вона додала, що ОБСЄ робила кроки по залученню всіх можливих каналів для забезпечення дотримання привілеїв та імунітетів нинішніх і колишніх посадових осіб ОБСЄ.
Читайте більше новин по темі:
2022-04-01 •
Війна
2022-04-12 •
Війна
2022-04-16 •
Війна
2022-04-21 •
Війна
2022-05-24 •
Війна
Распечатать