Ракетний удар по Києву: є загиблий і поранені
![Ракетний удар по Києву: є загиблий і поранені](/media/upload/news/2025/02/12/204063.jpg)
Працювали засоби протиповітряної оборони. Відомо про одного загиблого – в Оболонському районі. Також там поранені четверо людей, зокрема дівчинка 9 років, повідомили мер міста Віталій Кличко і ДСНС. Її та ще одного потерпілого госпіталізували.
Виклики надходили і в Соломʼянському, Святошинському. Голосіївському, Дарницькому і Подільському районах. Станом на 5:37, за даними ДСНС, було відомо про такі наслідки:
Оболонський район – пожежа в офісній будівлі з 7-го по 1-й поверх. На жаль, загинула 1 людина.Голосіївський район – масштабна пожежа складської будівлі на площі 600 кв. м.Святошинський район – падіння уламків, обійшлося без постраждалих.Солом’янський район – пожежа на даху багатоквартирного будинку.Як спершу написав на своїй сторінці у Telegram очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко, у Голосіївському та Подільському районах зафіксовано влучання уламків, виникли пожежі.
Мер Віталій Кличко потім повідомив про виклик екстрених служб до чотирьох районів Києва – Солом’янського, Святошинського, Голосіївського та Подільського. Згодом Віталій Кличко написав, що пожежі палають у Голосіївському, Подільському та Святошинському районах, в Оболонському районі займання на території промзони. Попередньо пошкоджені навколишні будівлі. У Святошинському районі пожежа на даху багатоповерхівки, звернень до медиків не було.