У Криворізькому районі збили російську ракету: уламками пошкоджено 15 будинків

Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. Він також зазначив, що постраждала одна людина.
"Вибух на Криворіжжі – то ППО. Через падіння уламків сталася пожежа, пошкоджений дах приватного будинка", – повідомив чиновник.
Він також додав, що від падіння уламків постраждала 28-річна жінка.
"У неї рана кисті, але стан задовільний. Оговтуватися буде вдома", – зазначив Лисак.
Окрім того, через падіння уламків ракети на Криворіжжі пошкоджені авто та електромережа. Пожежу рятувальники ліквідували.




Лисак також додав, що 12 квітня неспокійно було й у Нікополі. Агресор сім разів бив по місту ударними дронами різних модифікацій та обстрілював з важкої артилерії.
В результаті атаки пошкоджені двоповерхівка та вісім приватних будинків.
"Побиті 5 магазинів, релігійна установа, інфраструктурний об’єкт, офісна будівля, бібліотека. Знищена господарська споруда, ще одна – понівечена. Зачепило лінії електропередач і газогін", – резюмував ситуацію в регіоні Лисак.
На околиці Львова через атаку "Шахедів" горів музей Шухевича
Распечатать








