Канада надасть допомогу Німеччині у зниженні залежності від російських джерел енергопостачання

Про це заявило Міністерство природних ресурсів Канади, повідомляє Reuters.
Обидві країни підписали меморандум про взаєморозуміння, який зобов’язує їх підтримувати угоди між канадськими виробниками водню, а також промисловими підприємствами Німеччини та сектором розподілу енергії.
"Канада працює з європейськими союзниками над заміною імпорту російської нафти і газу та боротьбою зі зміною клімату за допомогою чистого канадського водню. Канада може стати провідним у світі виробником і експортером чистого водню", - йдеться в заяві відомства.
Міністерство економіки Німеччини заявило, що угода розширює модель, включивши до неї готовність канадського уряду допомогти субсидувати будь-які збитки.
У серпні 2022 року прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і канцлер Німеччини Олаф Шольц домовилися створити трансатлантичний коридор постачань, одночасно координуючи політику із залучення інвестицій у водневі проєкти. Угода передбачала експорт канадських товарів до Німеччини, починаючи з 2025 року.
На околиці Львова через атаку "Шахедів" горів музей Шухевича
Читайте більше новин по темі:
Распечатать