Мадяр розповів про ризики української аеророзвідки
"Перший - це технічні рішення, які дозволять використовувати виносні антени-ретранслятори для FPV-пілотів на істотній відстані від екіпажів", - розповів військовий у коментарі "Українській правді".
За його словами, таким чином ворожі оператори зможуть керувати БПЛА з відносно безпечної для них ділянки і залишиться лише бити дронами по дешевих антенах.
"Другий - експерименти із застосуванням скремблерів на дронах. Ці прилади заважають противнику зрозуміти напрямок руху дрона, а значить, і знищити його", - йдеться в повідомленні.
Мадяр зазначив, що з осені 2023 року росіяни випереджають ЗСУ в роботі з дронами вночі – збільшили використання FPV-дронів з тепловізійними камерами. Він вказав, що українські виробники тільки почали ставити виробництво таких дронів на потік.
"Ми постійно еволюціонуємо. Уявімо собі: насичення (літальних) засобів, вдосконалення і уніфікація їх бойових частин, збільшення ваги бойової частини, збільшення відстані проникнення дрона... Раніше ми на "мавіках" літали 3 кілометри. Знаєте, скільки зараз? 21 кілометр. А є такі герої, що і на 25 літають! Тобто це все еволюціонує. І коли воно насититься - а це станеться в цьому році, - то фронт просто розійдеться, і сіра зона буде значно ширше. До ворога буде 10 кілометрів, а не п’ятсот метрів або півтора кілометра як зараз. Підійти не буде можливості ні на танку, ні на авто, ні спішившись - як нам, так і ворогам", - спрогнозував військовий.
Окупанти з "Торнадо" обстріляли будинки у Шевченковому в Харківській області: є постраждалі
Читайте більше новин по темі:
Распечатать