У Румунії під час перших навчань з Patriot стався збій

У Румунії під час перших в країні навчань із зенітно-ракетними комплексами Patriot стався технічний збій.
Про це повідомляє Digi24
Деталі: Під час навчань запустили 3 ракети для перехоплення безпілотників, але третій запуск затримався приблизно на годину через технічну проблему.
За словами командира 74-го полку, під час пуску втратився зв’язок між пусковою установкою і командним пунктом. Система Patriot автоматично переключила пуск на іншу пускову установку.
Зазначається, що наразі невідомо, чи втрата зв’язку пов’язана з несправністю зенітної системи, чи це була людська помилка.

Начальник штабу ВПС, генерал Віорел Пане заявив, що "технічна проблема" спричинила "невелику затримку" в запуску "ракети № 3" під час навчань.
Навчання відбувалися на полігоні Капу Мідія в присутності прем’єр-міністра Марчела Чолаку, голови Сенату Ніколає Чуке і преси.
Читайте більше новин по темі:
2023-07-10 •
Головне
2023-07-27 •
Головне
2023-09-13 •
Головне
2023-09-17 •
Головне
2023-09-23 •
Головне
Распечатать