У Києві легковик на швидкості збив лося

У Святошинському районі Києва легковик збив лося, який раптово вибіг на дорогу. Водій авто не постраждав, а травмовану тварину відвезли до ветеринарів.
Про це повідомили у прес-службі столичної патрульної поліції. Обставини ДТП встановлять правоохоронці.
"Вночі охоронці порядку отримали виклик про автопригоду у Святошинському районі. Прибувши на місце події, інспектори виявили пошкоджений автомобіль Volkswagen та 46-річного водія. Чоловік повідомив, що під колеса його транспортного засобу раптово вибіг лось, й відбулося зіткнення", – розповіли у прес-службі.

Обстеживши прилеглу територію, неподалік від місця аварії, у лісосмузі, поліцейські помітили тварину, яка лежала на землі. На місце події викликали спеціалістів, які забрали травмованого лося до спеціалізованого закладу.

Окупанти вкотре обстріляли дві громади на Миколаївщині, - ОВА
Читайте більше новин по темі:
2023-04-03 •
Головне
2023-04-12 •
Головне
2023-04-26 •
Головне
2023-05-25 •
Головне
2023-05-31 •
Головне
2023-09-04 •
Головне
2023-09-05 •
Головне
2023-09-19 •
Головне
Распечатать